Nie wiem co im przyszło do głowy...Napisali sprawozdanie z działań Rady Gminy...Chyba sie paluszkożercom w głowach poprzewracało? Oderwani od rzeczywistości i od ciemnego ludu.Przecież Wy nie zrobiliście Nic dla inwestycji w tej gminie...WSZYSTKO ZROBIŁ WÓJT...to przecież on wszystkie inwestycje zrobił.Wasza praca polegała tylko na tym ,że jak inwestycja nie wyszła to przez Was....bo radni nie wyrazili zgody.AFISZU NIE CZYTACIE, NA TUBĘ GMINNĄ NIE WCHODZICIE?

Przecież w mediach opłacanych z publicznej kasy za waszą zgodą.... nic o Was nie mówiono.Wyjdźcie na swoje wichury i zapytajcie mieszkańców ...np. kto zrobił chodznik to Wam odpowiedzą...WÓJT. O Was nikt nic nie słyszał. Taka jest rzeczywistość.Po co wstawiacie to sprawozdanie? I tak ludzie będą pukali sie w czoło.Nikt nigdy się o Was nie zajaknął przy słowie inwestycje...Ale zapytajcie kim są paluszkożercy  ...to Wam szybciutko odpowiedzą.Daliście setki tysięcy złotych na media i tylko po to ,żeby nikt nawet o Was nie usłyszał.Wiecie jak sie nazywa takich ludzi?   .................Dalej wchodźcie w dupsko.Akurat dzisiaj w piątek akcja taka w szkołach jest....Zresztą szkoda mojego czasu.

 

Chociaż mam na tyle przyzwoitości ,że to opublikuję.Bo przynajmniej ja wiem ,że to Wasza zasługa ,że te inwestycje powstały.Mogę się z niektórymi nie zgadzać ...ale to rzeczywiście li-tylko Wasza zasługa.

 

radagminy

radagminy1radagminy2

radagminy3radagminy5

radagminy6

radagminy7

radagminy8