To program Popiołka dla Karcina i Głowaczewa....skromny coś.

kar

My wyruszyliśmy w teren.Żeby sami Państwo mogli się przekonać o co chodzi w proigramie Tomka i Waldka.Nie każdy mieszkaniec naszej gminy był w tym miejscu.O wójcie to już wspominał nawet nie będę.Kręci reklamówki stacjonarne....i zapomina tylko ludzi poinformować ,że to czym się chwali należy do jego obowiązków i co miesiąc na jego konto wpływa pokaźna sumka...hi,hi

 

To wszystko wygląa tak jakby szewc chwalił się ,że naprawił buty,Pani na kasie chwaliła się ,że sprzedała towar klientowi,a glazurnik , że położył płytki na ścianę.

Wójt żadnej łaski Nam nie robi.To jest jego praca i pobiera za to sowite wynagrodzenie z  NASZYCH PIENIĘDZY.....A stwarza wrażenie jakby to robił społecznie.

Już jeden radny z Zieleniewa tak mówił o komisji urbanistycznej do której powołał go wójt.Też twierdził ,że społecznie wykonuje tą funkcję dopóki się nie okazało ,że za każde posiedzenie wójt wypłaca mu szmal..

Rozumiem ,że są ludzie,którzy czują sie NAMASZCZENI jak tylko wójt poklepie ich po plecach i sąsiedzi to zobaczą, ale coraz więcej jest takich jak ja...czyli takich ,którzy chcą żeby dobry gospodarz rozliczył się rzetelnie z kasy publicznej-na.... całe szczęście zresztą.