Gratuluję specjalistce od Ukraińców....Pani Małgorzacie.Chyba rodzinny pobyt w Szczyrku tak podziałał ? Wyobraźcie sobie,że  nasz gminny dział PR zaczął pisać prawdę..

 

.No jak to?-zapytacie.Tuba gminna bez manipulacji? Niemożliwe!!!!!

 

Sam byłem w szoku jak przeczytałem wstęp.

inwe2

 

 Wszystko jest możliwe.Sami zobaczcie...zwróćcie uwagę na 2 słowa użyte w artykule o inwestycjach. "Bum inwestycyjny"....pomijam fakt , że jak pisze sie o rozwoju to powinno być....boom inwestycyjny.Ale tutaj nasz dzielny dział PR postanowił chyba przejść do opozycji.I w końcu prawidłowo określić to co się dzieje w naszej gminie.No bo chyba pamiętacie słynny Wawel w Budzistowie??? Jak sie lansowali...hi,hi A może pamiętacie też Dubaj w Dźwirzynie? Te dwie inwestycje wystarczy wspomnieć żeby wiedzieć z kim mamy do czynienia...Nie będę już pisał ile kasy publicznej na to poszło.Bo tym pewnie też niedługo prokurator lub inne instytucje się zainteresują.Ale wracam do tematu..

 

Nasi PR-owcy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i napisać jak naprawdę jest z tymi inwestycjami...Chwała im za to.Wiecie co znaczy bum po angielsku ? No bo w końcu chyba w tym kontekscie go użyli....? Ooooo ...tu niżej tłumaczenie:

inwe1

 

NO TO SOBIE SAMI PRZETŁUMACZCIE CO ZNACZY BUM INWESTYCYJNY W NASZEJ PIĘKNEJ GMINIE...To słowo (bum) najlepiej oddaje stan inwestycji w naszej mlekiem i miodem płynącej gminie. Nic dodać nic ująć.Gratuluję odwagi.Sam bym tego lepiej nie wymyślił.