herbaa

Wszelkie podobieństwa do postaci są czysto przypadkowe....Ta historia to tylko bajka o Szastałku i Piołunku-kolesiach co sztukę w samorządach chcieli krzewić za pieniądze publiczne.

psy2

 

 

A teraz dalszy ciąg opowiadania....Jako , że jestem miłośnikiem wszelkiego rodzaju przysłów i powiedzonek szczególnie tych dotyczących zwierzątek różnego rodzaju przypomniał mi się od razu mój znajomy , który dał mi kiedyś dobrą radę dotyczącą tzw. trzody chlewnej...

 

Mawiał On tak:” Jak chcesz żeby świnie kwiczały to odbierz im koryto”.

 

I to jest właśnie analogia do pewnych zachowań i odpowiedź na słowa poganiacza mułów,osłów i wielbłądów wchodzących w skład karawany...karawany partyjnej zdaje się ? Bo jak inaczej można zakwalifikować byłego działacza platformy obywatelskiej...później aktywnego członka ruchu ,którego założyciel biegał po Warszawie z gumowym penisem w ręku ( to jest dopiero sztuka)...a teraz działacza KOD. To chyba o taką karawanę chodzi ?

psy

Wymieniając dzieła, za które podatnicy zapłacili zapomniał , jak ktoś kiedyś wymyślił sobie instrument muzyczny na SMS-y. Tam tłumu turystów nie było, a dbający o publiczne pieniądze... zamiast o portfel Szastałka samorządowcy ….zarządzili zwrot gotówki.

 

Ale to nie koniec reklamy( sylwetki) naszego lokalnego artysty...następny komentarz to peany na cześć samorządowców , którzy marnują publiczne pieniądze na pseudo rzeźby...To takie zabezpieczenie na przyszłość. A nuż tym Piołunkom uda się wcisnąć jeszcze jakieś żelastwo za potężną kasiorę.

 

To nic , że chodników nie ma...lamp brakuje....o świetlicach i siłowniach nie wspominając. Ważne , że chłam można sprzedać. Tylko , że to nie kasa samorządowców ...tylko podatników. A jak samorządowiec chce sobie stawiać takie cuda to niech to robi za swoją kasę prywatną.

No i na zakończenie oczywiście artysta ... zapowiada nowy projekt .I tabliczki imienne którym dzieła sztuki nie przypadły do gustu. Bardzo się cieszymy , że powstanie następne arcydzieło. Wprost nie mogę się doczekać tej” nauki odpowiedzialności....”

psy1

 

A morał jak zawsze w bajkach ?

ZNOWU SZAFRANEK URATOWAŁ CZĘŚĆ KASY PUBLICZNEJ PRZED ZMARNOTRAWIENIEM PRZEZ "KARAWANĘ".

umo4