Pamiętacie Państwo jak na ostatniej sesji wójt kazal Tomkowi załatwić sprawę chodnika w Błotnicy. Próbował zdyskredytować radnego z Grzybowa siląc się na mierny dowcip z dyrektorem X (poniżej to wystąpienie)...Otóż drodzy Państwo okazało się ,( pomimo dziwnych  insynuacji wójta ), że dyrektor X istnieje i ma się dobrze. A co najważniejsze dotrzymuje słowa i nie ma kłopotów z pamięcią....

 

 

Otóż" ów" dyrektor X jak się okazuje wykazał, bez wątpienia lenistwo niektórych osób...którzy niezbyt przejmują się chodnikami i lampami w naszej gminie. Zajmują sie kampanią wyborczą zamiast zaspokajaniem potrzeb mieszkańców.No i oczywiście chcą nam zaszczepić "bakcyla" sztuki ludowej...hi,hi

Nie zrobili nic , żeby ten chodnik powstał-nakazali zająć się tym tematem Tomkowi.

I STAŁ SIĘ CUD...nikt nie narzekał na radnych,nie narzekal , że brak pieniędzy,że to latami będzie trwało etc. Po prostu Pani sołtys i Tomek zrobili wszystko , żeby bylo bezpieczniej w Blotnicy.

A co zrobił radny z tej miejscowości i wójt ? Sami sie domyślcie.... Jest jeszcze jedna fajna wiadomość.Że drogę Trzebiatów-Kołobrzeg remontowali będą...Przewidziane są chodniki i ścieżka rowerowa.Najważniejsze jest jednak to , że coś w tym temacie się ruszyło.I jednak można było coś zrobić , żeby chociaż troszkę ułatwić życie meszkańcom.

Wychodzi na to , że nasi decydenci są zbędni...Możecie powiedzieć , że to nic wielkiego...jakiś chodnik. A ja twierdzę , że to dobry prognostyk na przyszłość.Ludzie już wiedzą , że jak nie lizą tyłka władzy to gówno będą mieli....i sami wolą wziąć sie do roboty.

IMG985

IMG986