kolobrzeg

Przeczytałem artykuł na temat dzisiejszej sesji ( miastokolobrzeg) i zdębiałem. Ten człowiek jest chyba chory psychicznie ? -pomyślałem sobie. Wypisuje takie bzdury , że komentarze samorządowców z gminy równych szans to przy tym poezja jest. Ale nie będę tracił czasu na jego wypociny. Ale zwrócę się z apelem...

 

Szanowny Panie Wójcie...Jeśli choć część publicznych pieniędzy trafia na konto portalu (wydawnictwa) tego Pana to proszę się dokładnie zastanowić czy warto w niego inwestować ? To jakieś nieporozumienie ...porażka. On chyba za bardzo oderwany od rzeczywistości jest, a zlecanie mu czegokolwiek to najgorsza inwestycja  od czasów budowy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekraacji .

 

A teraz napiszę jak ja to odebrałem...

 

Jestem pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się , że partyzanci z gminy równych szans pokażą KLASĘ ...A tak było. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

 

Sam fakt , że przyszli zasługuje na szacunek. Bardzo spodobało mi się to ich „wstrzymanie się" od głosu. Odebrałem to jako zamanifestowanie różnicy zdań , ale w bardzo cywilizowany i godny podziwu sposób. Radny z Zieleniewa- pełny szacun ...nie wiem czy przez pomyłkę? Ale pokazał , że właśnie tacy ludzie powinni rządzić w tej gminie. Czyli niezależni od układów partyjnych.

 

Pan Włodek jak zwykle taktowny...chociaż? Całkiem niepotrzebnie szuka „wrogów" tam gdzie ich nie ma. A koncepcje i pomysły już wkrótce przedstawię. Chociaż już parę razy to robiłem...tylko , że nikt słuchać nie chciał. To tyle na razie...cdn.